WIENER OSIGURANJE

Brinemo umjesto Vas

Naše Lokacije

Wiener osiguranje ima razgranatu mrežu prodajnih mjesta širom zemlje, nalazimo se u svim većim gradovima i dostupni smo Vam za sva vaša pitanja i potrebe.
Potražite Vama najbližu našu poslovnicu iz donjeg pregleda naših prodajnih lokacija...

Poslovnica Banja Luka

  • Adresa: Ul.Kninska 1a Banja Luka
  • Telefon: 051 931 147
  • Fax: 051 219 400
  • Email: banjaluka@wiener.ba

Prodajno mjesto Banja Luka 1

  • Adresa: Patrijarha Makarija Sokolovića bb Banja Luka
  • Telefon: 051 963 173
  • Fax: 051 963 173
  • Email: jnaric@wiener.ba

Prodajno mjesto i Tehnički pregled Banja Luka 2

Poslovnica Bijeljina

  • Adresa: Ul. Karađorđeva 5. Bijeljina
  • Telefon: 055 209 410
  • Fax: 055 204 106
  • Email: bijeljina@wiener.ba

Poslovnica Zvornik

  • Adresa: Ul. Svetog Save 57 Zvornik
  • Telefon: 056 210 035
  • Fax: 056 215 714
  • Email: zvornik@wiener.ba

Poslovnica Brčko

  • Adresa: Bulevar Mira 32. Brčko
  • Telefon: 049 217 623
  • Fax: 049 216 348
  • Email: brcko@wiener.ba

Prodajna kancelarija Modriča

Prodajna kancelarija Šamac

  • Adresa: Ul. Kr. A. Karađorđevića 40 Šamac
  • Telefon: 054 612 412
  • Fax: 054 612 412
  • Email: samac@wiener.ba

Poslovnica Doboj

  • Adresa: Ul. Svetog Save bb Doboj
  • Telefon: 053 241 311
  • Fax: 053 241 671
  • Email: doboj@wiener.ba

Prodajno mjesto Derventa

Prodajna kancelarija Teslić

  • Adresa: Ul. Svetog Save 6. Teslić
  • Telefon: 053 432 409
  • Email: teslic@wiener.ba

Poslovnica Gradiška

  • Adresa: Ul. Nikole Tesle 1 Gradiška
  • Telefon: 051 826 671
  • Fax: 051 826 670
  • Email: gradiska@wiener.ba

Poslovnica Sokolac

  • Adresa: Ul. Gruje Novakovića bb Sokolac
  • Telefon: 057 448 707
  • Fax: 057 448 707
  • Email: sokolac@wiener.ba

Prodajno mjesto Pale

  • Adresa: Svetosavska 24. Pale
  • Telefon: 057 201 171
  • Fax: 057 201 171
  • Email: pale@wiener.ba

Prodajna kancelarija Čajniče

  • Adresa: Ul. Đenerala Draže 6 Čajniče
  • Telefon: 058 315 118
  • Email: cajnice@wiener.ba

Prodajna kancelarija Foča

  • Adresa: Ul. Kralja Petra 8 Foča
  • Telefon: 058 221 410
  • Email: foca@wiener.ba

Prodajna kancelarija Han Pijesak

Prodajna kancelarija Istočno Sarajevo

  • Adresa: Ul. Nikole Tesle 53a,zgrada 3 Istočno Sarajevo
  • Telefon: 057 317 288
  • Email: isarajevo@wiener.ba

Prodajno mjesto Rogatica

Prodajna kancelarija Rudo

  • Adresa: Ul. Industrijska bb Rudo
  • Telefon: 058 711 191
  • Email: rudo@wiener.ba

Prodajna kancelarija Višegrad

Poslovnica Prijedor

  • Adresa: Ul. Vožda Karađorđa 7 Prijedor
  • Telefon: 052 233 981
  • Fax: 052 233 981
  • Email: prijedor@wiener.ba

Prodajna kancelarija Kozarska Dubica

Prodajna kancelarija Novi Grad

Filijala Trebinje

  • Adresa: Preobraženjska bb Trebinje
  • Telefon: 059 223 582
  • Fax: 059 220 702
  • Email: trebinje@wiener.ba

Prodajna kancelarija Bileća

Prodajna kancelarija Gacko

  • Adresa: Ul. Njegoševa bb Gacko
  • Telefon: 059 472 144
  • Email: gacko@wiener.ba

Prodajna kancelarija Nevesinje

Prodajna kancelarija Ljubinje

Filijala Sarajevo za Federaciju BiH

  • Adresa: Azize Šaćirbegović 1 Sarajevo
  • Telefon: 033 725 600
  • Fax: 033 725 615
  • Email: federacija@wiener.ba

Poslovnica Sarajevo 1

Regionalni centar Sarajevo

  • Adresa: Azize Šaćirbegović 1 Sarajevo
  • Telefon: 033 725 605
  • Fax: 033 725 615
  • Email: sarajevo1@wiener.ba

Poslovnica Bihać

  • Adresa: Ul. Bihaćkih branilaca 2 Bihać
  • Telefon: 037 313 192
  • Fax: 037 319 239
  • Email: bihac@wiener.ba

Prodajna kancelarija Velika Kladuša

  • Adresa: Ul. Z. Žalića bb Velika Kladuša
  • Telefon: 037 770 220
  • Email: vkladusa@wiener.ba

Prodajna kancelarija Bužim

  • Adresa: Ul. Gen. Izeta Nanića bb Bužim
  • Telefon: 037 410 505
  • Email: buzim@wiener.ba

Regionalni centar Mostar

  • Adresa: Vokića i Lorkovića 91 Mostar
  • Telefon: 036 335 150
  • Fax: 036 335 155
  • Email: mostar@wiener.ba

Prodajna kancelarija Grude

Prodajna kancelarija Prozor-Rama

Prodajna kancelarija Posušje

  • Adresa: Ante Starčevića bb
  • Telefon: 039 680 149
  • Fax: 039 680 149
  • Email: abegic@wiener.ba

Prodajna kancelarija Čitluk

Poslovnica Tuzla

  • Adresa: Ul. I inžinjerske brigade bb Tuzla
  • Telefon: 035 249 131
  • Fax: 035 249 132
  • Email: tuzla@wiener.ba

Prodajno mjesto Gračanica

Prodajno mjesto Živinice

  • Adresa: Ul. Tuzlanskog odreda blok 2 Živinice
  • Telefon: 035 774 701
  • Email: zivinice@wiener.ba

Regionalni centar Zenica

  • Adresa: Trg Alije Izetbegovića 73
  • Telefon: 032 209 570
  • Fax: 032 209 574
  • Email: zenica@wiener.ba

Prodajna kancelarija Travnik

Prodajna kancelarija Visoko

Prodajno mjesto Zavidovići

  • Adresa: Ul. 8. marta bb Zavidovići
  • Telefon: 032 868 750
  • Email: nmehic@wiener.ba

Prodajna kancelarija Žepče

Prodajna kancelarija Maglaj

  • Adresa: Ul. Viteška 22 Maglaj
  • Telefon: 032 605 099
  • Fax: 032 605 099
  • Email: maglaj@wiener.ba

Prodajno mjesto Jelah

Prodajna kancelarija Usora

  • Adresa: Ul. Tešanjka bb Usora/Tešanj
  • Telefon: 032 942 396
  • Fax: 032 942 396
  • Email: usora@wiener.ba

Underwriting i Centralna prodaja

Životno osiguranje

© Wiener osiguranje ad, All Rights Reserved | Web Design Serbia by Eximius Solutions